Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці презентують програму комплексної модернізації багатоповерхівок «Енергодім»

У Кременчуці презентують програму комплексної модернізації багатоповерхівок «Енергодім»

Вересень 10, 2019

11 вересня 2019 о 16.00 год. у великій залі  виконавчого комітету Кременчуцької міської ради  (вул. Перемоги, 2, 2-й поверх) відбудеться презентація програми модернізації житлових будинків «Енергодім».

З 3 вересня 2019 року ОСББ можуть подавати заявки для участі в програмі «Енергодім» через усі відділення банків-партнерів, першим з яких став державний АБ Украгазбанк.

Кожен із 244 ОСББ м. Кременчука, що бажають зробити свої будинки більш енергоефективними, можуть взяти участь у програмі комплексної модернізації багатоповерхівок «Енергодім». 

Стабільне фінансування, перевірка якості робіт на всіх етапах та комплексне утеплення будинків – це основні новели Фонду енергоефективності. Можна обрати один із варіантів комплексних заходів: пакет «Легкий» – дозволить зменшити споживання теплової енергії в середньому на 20 %, пакет «Комплексний» – на 60% від поточного споживання, що зменшить витрати на оплату послуги з постачання теплової енергії до 55%. Діяльність Фонду фінансується з Державного бюджету України, за фінансової підтримки з боку ЄС та уряду Німеччини.