Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

17 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Водоканал швидко усунув аварію на бульварі Автокразівському

Водоканал швидко усунув аварію на бульварі Автокразівському

Вересень 11, 2019

Через  порив  водопровідної мережі  Д-300, що стався вчора увечері  в районі буд. №8 по бульв. Автокразівському було  перекрито холодне водопостачання за наступними адресами: вул. Європейська, 70, 72, 72-А, 74, 76, 76-А; пров. Героїв Бреста, 51, 53, 59, 63, 69, 71, 77, 105, 107. Без води залишилися також 2 дитячі садочки  та гімназія №5.

         Сьогодні з  6 ранку КП "Кременчукводоканал" організовано підвезення питної води та розпочато роботи з ліквідації аварійної ситуації. До 13 години ремонтній бригаді водоканалу вдалося усунути порив та замінити деталі на засувках. Водопостачання у навчальні заклади та житлові будинки відновлено.

На жаль,  водопровідні та каналізаційні мережі нашого міста в більшості своїй будувалися у 60-80-х роках минулого сторіччя і давно відпрацювали  свій термін експлуатації, тож працівникам КП "Кременчукводоканал" часто доводиться ремонтувати та замінювати аварійні ділянки мереж.

Фотогалерея