Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

8 °C

Ви тут: Новини >> Кременчук отримав два перші комунальні автобуси

Кременчук отримав два перші комунальні автобуси

Вересень 18, 2019

Цього тижня до Кременчука прибули два перші комунальні автобуси.

Їх придбано за ініціативи міського голови Віталія Малецького. Завдяки стабільності гривні місто має певну економію коштів (близько 3,4 млн. грн..), передбачених на виконання місцевих гарантій по кредиту ЄБРР на  фінансування програми «Утримання та розвиток наземного електротранспорту». Їх  спрямують на  фінансування заходів  програми розвитку міського комунального пасажирського автомобільного транспорту м. Кременчука на 2019-2025 роки», зокрема: придбання комунальних автобусів.

Цього року Кременчук планує придбати 10  автобусів для покращення роботи  пасажирського транспорту  та забезпечення перевезення пільгових категорій населення, в тому числі і на Раківку.

Вже найближчим часом після технічної перевірки та обкатки нові автобуси виїдуть на  міські маршрути.  Вони зв’яжуть центр Кременчука з віддаленими районами, проїзд для всіх пільговиків у них буде безкоштовним.

 

 

Фотогалерея