Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> До уваги осіб з інвалідністю!

До уваги осіб з інвалідністю!

Вересень 18, 2019

Повідомляємо, що 14 серпня 2019 року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова № 806 про внесення змін до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 (далі – Порядок).

Однією із змін є розширення дії відповідного Порядку на осіб з інвалідністю з числа іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, та осіб, яких визнано біженцями чи особами, які потребують додаткового захисту.

Крім того, осучаснено Перелік технічних та інших засобів реабілітації, якими забезпечуються особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення та Перелік технічних засобів реабілітації для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, за які може виплачуватися компенсація їх вартості. Зокрема передбачено забезпечення осіб з інвалідністю І та ІІ групи по зору та дітей з інвалідністю по зору мобільним телефоном як основним засобом для спілкування та орієнтування.

За більш детальною інформацією просимо звертатись до управлінь соціального захисту населення за адресою:

- мешканці Автозаводського району - м. Кременчук, проспект Свободи, буд. 66, тел. 75-86-82 (каб. 25);

- мешканці Крюківського району - м. Кременчук, вул. Приходька, буд. 90, тел. 6-21-95, 068-723-0040 (каб. 118).