Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Влітку цього року в пришкільних та профільних таборах відпочинку оздоровилися 2731 дитина

Влітку цього року в пришкільних та профільних таборах відпочинку оздоровилися 2731 дитина

Вересень 19, 2019

За інформацією департаменту освіти, яку було озвучено сьогодні на міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року в м. Кременчуці, влітку цього року  у 26 пришкільних та 10 профільних таборах відпочинку з денним перебування дітей було оздоровлено 2731  учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, з них 669 дітей пільгових категорій. На ці цілі з міського бюджету було виділено більше 4,7 млн. грн. За 14 днів перебування  у таборі батьківська доплата складала 490 грн.

Для малечі, що перебувала у таборах, були організовані цікаві екскурсі Кременчуцької міської художньої галереї, на підприємства міста,  вистави та розважальні програми в Міському палаці культури,  проводилися різноманітні майстер-класи,  серед них захід «Безпека на дорогах» від  патрульної поліції та багато інших.

З 12 по 21 липня 24 учні з числа сімей учасників АТО мали можливість відпочити в Польщі за сприяння Почесного Консула України в місті Бидгощ Кшиштофа Сікори.