Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-5 °C

Ви тут: Новини >> 22 вересня у СОК «Супутник» завершується відпочинок людей поважного віку

22 вересня у СОК «Супутник» завершується відпочинок людей поважного віку

Вересень 21, 2019

22 вересня 2019 року у спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» завершується сезон оздоровлення людей поважного віку, який цього року було розпочато 12 серпня. Протягом 6 шестиденних змін у «Супутнику»  відпочило більше 1000 ветеранів, пенсіонерів, інвалідів та активістів ветеранського руху. На шостій зміні було оздоровлено 160 людей пенсійного віку.

         Традиційно людей поважного віку, що відпочивають у СОК «Супутник», відвідав міський голова Віталій Малецький. Він поспілкувався з відпочиваючими, поцікавився умовами їх перебування, харчування та організацією їх дозвілля. Керівник міста зазначив, що соціальний захист незахищених верств населення є одним із пріоритетів роботи міської влади Кременчука. Так буде і надалі. Враховуючи те, що з кожним роком збільшується  число  людей поважного віку, які бажають відпочити  у спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник», програму оздоровлення  ветеранів, пенсіонерів, інвалідів, активістів ветеранського руху буде продовжено і надалі. Кошти на її фінансування обов’язково будуть передбачені у бюджеті Кременчука і на наступний рік.  

Фотогалерея