Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> Влітку 2019 року за рахунок міського бюджету було оздоровлено 395 дітей пільгових категорій

Влітку 2019 року за рахунок міського бюджету було оздоровлено 395 дітей пільгових категорій

Вересень 23, 2019

У Кременчуці приділяється велика увага оздоровленню дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.  У 2019 році з міського бюджету на ці цілі було виділено 2 млн. 294 тис. грн. (у 2018 році – 2080,0 тис. грн.).

 Бюджетні  кошти спрямовуються на організацію  оздоровлення та відпочинку  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; бездоглядних та безпритульних дітей; дітей із багатодітних сімей;  дітей із малозабезпечених сімей;  дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов`язків; дітей, які  постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах; дітей, які потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи; дітей із сімей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у місті Кременчуці; дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення;  дітей, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій;  дітей з інвалідністю;  талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд;  дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

Путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 10, 20 чи 30 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (опікунів, піклувальників, інших законних представників дитини) або інших джерел, не заборонених законодавством.

Управлінням у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради через систему публічних закупівель Prozorro було проведено процедуру відкритих торгів. За результатами аукціону перемогу одержав комунальний заклад «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний». Протягом 4 змін за кошти міського бюджету оздоровчі послуги отримали 395 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.