Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> Міський голова Віталій Малецький зустрівся з Послом Австралії в Україні пані Меліссою О’Рурк

Міський голова Віталій Малецький зустрівся з Послом Австралії в Україні пані Меліссою О’Рурк

Вересень 23, 2019

23 вересня 2019 року міський голова Віталій Малецький зустрівся з  Послом Австралії в Україні  пані Меліссою О’Рурк, яка прибула до Кременчука з офіційним візитом.

Віталій Малецький зазначив, що йому надзвичайно приємно, що пані Посол знайшла можливість завітати до нашого міста, особливо приємно ще й те, що цей візит відбувається  у вересневі дні, коли  Кременчук відзначає 448-у річницю від дня заснування міста  та 76-у річницю визволення його від нацистських загарбників, а також разом з іншими країнами світу День миру. Кременчук – відкрите місто, тому цього року до нас на свята завітало чимало гостей, в томі числі дипломатів та делегацій з різних країн. Візит же  Посла Австралії в Україні підкреслює, що ніякі відстані не шкодять  спілкуванню і налагодженню дружніх зв’язків, якщо у людей є таке бажання. Пані Мелісса О’Рурк подякувала керівникові міста за гостинність і також висловила сподівання на подальшу взаємовигідну співпрацю з Кременчуком.

У рамках свого візиту до нашого міста Надзвичайний та Повноважний Посол Австралії в Україні відвідала Кременчуцький ліцей №10 "Лінгвіст", де поспілкувалася з юними дипломатами, розповіла їм про свою країну та поділилася враженнями від Кременчука.  Цього ж дня пані Мелісса О’Рурк планує взяти участь у відкритті виставки в Кременчуцькій міський картинній галереї та відвідати Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини.

 

Фотогалерея