Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> Кременчук майже готовий до початку опалювального сезону

Кременчук майже готовий до початку опалювального сезону

Вересень 24, 2019

Питання про  підготовку об’єктів комунального господарства, енергозабезпечення, культури  та соціального призначення (лікувально-профілактичні  та освітні заклади) до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років розглядалося сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

            Відповідальні особи, представники комунальних підприємств, структурних підрозділів  виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, теплопостачальних організацій  доповіли про стан підготовки до початку опалювального періоду.

            Вцілому, Кременчуцька ТЕЦ, КП «Теплоенерго», ТЕЦ «ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»,  об’єкти галузей освіти, культури та охорони здоров’я,  житловий фонд, який обслуговується управляючими компаніями, практично готові до подачі теплоносія. Проблемними залишаються лише будинки ОСББ, готовність яких на сьогоднішній день складає близько 50 %. Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко  поставив завдання відпрацювати це питання з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, щоб вони активізували роботу з підготовки до зимового періоду. «Температура зовнішнього повітря знижується, тож всі мають бути готові до подачі тепла», - підкреслив Володимир Пелипенко.

            Вже підготовлено до роботи в зимовий період і снігоприбиральну техніку комунальних підприємств. Про це повідомила заступник начальника департаменту житлово-комунального господарства Ірина Зеркалій. Вона зазначила, що на прибиранні вулиць міста від снігу буде задіяно 18 одиниць спеціальної техніки КАТП-1628, 9 – КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», 3 – КП «Кременчукводоканал», 3 – КП «Благоустрій Кременчука» та 1 – КП «Теплоенерго». Готові працювати на розчищенні від снігу зупинок громадського транспорту, пішохідних переходів та тротуарів 12 бригад (117 працівників) КП «Благоустрій Кременчука».

            Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко звернув увагу управління житлово-комунального господарства на необхідність провести роботу з управляючими компаніями, щоб вони оперативніше реагували під час підключення до теплоносія до житлових будинків.