Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> Лікарі первинної і вторинної ланки медицини працюватимуть у більш комфортних умовах

Лікарі первинної і вторинної ланки медицини працюватимуть у більш комфортних умовах

Вересень 24, 2019

Заступник міського голови Ольга Усанова разом із керівником міського управління охорони здоров’я  перевірила, як облаштувалися і ведуть прийом пацієнтів лікарі вторинної ланки  поліклініки І міської лікарні у приміщенні колишньої стоматологічної поліклініки по вул. Троїцькій,2.

            Ольга Усанова зазначила, що у зв’язку із реформуванням медичної галузі  для більш комфортної роботи лікарів  та для  покращення якості послуг населенню було прийнято рішення  у поліклініці по вул. Мазепи залишити лише сімейних лікарів, а  вузькопрофільних спеціалістів  перевести у приміщення по вул. Троїцькій,2. Вона зазначає, що раніше у приміщенні поліклініки, що по вулиці Мазепи,  трьом-чотирьом  сімейним лікарям доводилося вести прийом пацієнтів в одному кабінеті, бо не вистачало поліклінічних приміщень. Це було незручно,   лікарі змушені були звільняти кожні 3-4 години кабінет для свого колеги, навіть, коли  у черзі  ще були пацієнти. Тепер це питання буде знято, кожен лікар сімейної практики матиме свій кабінет.  У цьому ж приміщенні, де   він прийматиме, містяни зможуть безкоштовно пройти всі необхідні  обстеження, які  їм призначить сімейний лікар. У разі виявлення патології з усіма необхідними результатами обстежень вони будуть направлені на консультацію до вузького спеціаліста щодо подальшого лікування.  Більше лікувального простору матимуть і вузькі спеціалісти у приміщенні колишньої стоматологічної поліклініки по вул. Троїцькій,2.

             Ольга Усанова також зазначає, що наразі на вторинній ланці кременчуцької медицини впроваджують медичну інформаційну систему, яка вже успішно працює на первинній ланці. І вже найближчим часом сімейний лікар зможе самостійно записувати своїх пацієнтів на прийом до  вузькопрофільних спеціалістів, прикріпити при цьому до медичної картки пацієнта результати його обстежень в електронному вигляді. Пацієнту  ж тільки повідомлять дату і час, коли він має прийти на прийом до вузького спеціаліста.