Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький привітав з Днем міста мешканців мікрорайону № 9

Віталій Малецький привітав з Днем міста мешканців мікрорайону № 9

Вересень 24, 2019

Напередодні відзначення 448-ї річниці від дня заснування міста  та 76-ї річниці визволення його від нацистських загарбників у Кременчуці проходять святкові заходи у різних мікрорайонах. Ветеранський актив та громаду  вітають представники міської влади, депутатського корпусу, учні навчальних закладів міста.

             24 вересня у сквері «Ім. І.К. Пономаренка» провели урочистий  захід для мешканців мікрорайону № 9 «Кременчук - місто втілення мрій!» Привітав ветеранів та громаду мікрорайону з Днем міста міський голова Віталій Малецький. Він щиро подякував визволителям за ратний подвиг, який вони здійснили у роки ІІ Світової війни та відбудову Кременчука у післявоєнні роки. Вибачився перед ними за те, що нинішнє покоління українців не змогло вберегти крихкий мир, що подарували їм солдати ІІ Світової війни, звільнивши рідну землю від фашистських загарбників. В той же час він зазначив, що сьогодні українські військові є гідними нащадками своїх дідів і прадідів, вони мужньо боронять українську землю, захищають цілісність і незалежність України  на східних її рубежах. Керівник міста традиційно вручив раді ветеранів мікрорайону смачний коровай, а юні артисти подарували - чудову концертну програму.

Фотогалерея