Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> Юрій Шаповалов привітав з Днем міста визволительку Кременчука Валентину Камишнікову

Юрій Шаповалов привітав з Днем міста визволительку Кременчука Валентину Камишнікову

Вересень 25, 2019

З квітами і подарунками напередодні святкування 76-річниці визволення Кременчука від нацистських загарбників завітав до  учасниці бойових дій Другої світової війни, визволительки  міста Валентини Трохимівни Камишнікової народний депутат України Юрій Шаповалов. Він доземно вклонився Валентині Трохимівні за ратний подвиг, проявлений на фронтах Другої світової, щиро подякував за визволення Кременчука, за відвойований мир і свободу, за розбудову міста у повоєнні роки та виховання молодого покоління у дусі патріотизму та любові до своєї Вітчизни.  Варто зазначити, що Юрій Шаповалов досить частий гість у будинку Валентини Камишнікової. Тож зустрічає вона його як свого сина. Незважаючи на поважний 95 –літній вік, Валентина Трохимівна, добре пам’ятає події минулої війни і кожного разу ділиться своїми спогадами, згадує свою фронтову молодість, бойових друзів, сумує за померлим чоловіком. Сьогодні поруч з нею знаходяться її доньки – Ольга і Людмила. Доля закинула їх далеко від Кременчука, але вони по черзі приїжджають і  доглядають за своєю легендарною мамою.

Поспілкувавшись з Валентиною Трохимівною, Юрій Шаповалов побажав їй міцного здоров’я і довголіття.

 

 

Довідка. Камишнікова Валентина Трохимівна народилася в 1924 році в селі Низи Кременчуцького району Полтавської області. Під час Другої Світової війни воювала на Сталінградському, 2 - м і 3-му Українських фронтах, брала участь в обороні Москви, Корсунь-Шевченківської операції. Звільняла Україну, Молдавію, Румунію, Угорщину, Австрію. Нагороджена орденами "Вітчизняної війни I ступеня", "Червоної Зірки", "За мужність", медалями "За відвагу", "За бойові заслуги", "За оборону Сталінграда", "За взяття Відня", "За взяття Будапешта" і ще 19-ма медалями. Старшина медслужби. Під час боїв винесла з поля бою сотні поранених воїнів, надала їм першу допомогу, багатьом із них врятувала життя.

 

 

 

Фотогалерея