Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

16 °C

Ви тут: Новини >> Погодні умови дозволяють відтермінувати підключення тепла в житловий фонд Кременчука

Погодні умови дозволяють відтермінувати підключення тепла в житловий фонд Кременчука

Жовтень 18, 2019

Питання щодо початку опалювального сезону в об’єктах житла Кременчука обговорювалося під час засідання виконавчого комітету міської ради.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що на сьогодні всі теплогенеруючі потужності міста та  мережі повністю готові до подачі тепла в житлові будинки.  мережі Разом із тим високі показники температури зовнішнього повітря  дозволяють поки що не розпочинати опалювальний сезон у житловій забудові. Якщо така погода триматиметься і наділі, то теплоносій у багатоповерхівка з’явиться не раніше 1 листопада. Тим паче, що про це просять також багато кременчужан.

 Керівник міста підкреслив, що наразі фахівці відповідних служб постійно проводять моніторинг метеоумов і їх прогнозів. За умови погіршення погодних умов опалення в житлових об’єктах буде підключено. Рішення про це буде прийняте на позачерговому засіданні виконкому міської ради.  На цей процес, враховуючи готовність всіх енергетичних і комунальних служб, може піти  від 1,5 до 3 діб.

Нагадаємо, що 15 жовтня в соціальній сфері Кременчука було розпочато опалювальний сезон.  

Теги: #Новини