Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

24 °C

Ви тут: Новини >> До вивезення опалого листя КАТП - 1628 залучило максимальну кількість технічних ресурсів

До вивезення опалого листя КАТП - 1628 залучило максимальну кількість технічних ресурсів

Жовтень 21, 2019

У Кременчуці триває трьохмісячник чистоти та порядку. Наразі комунальні служби в посиленому режимі проводять роботи з прибирання міста від опалого листя та вуличного змету. Зокрема, КАТП працює 7 днів на тиждень - на вивезенні великогабаритного сміття, 6 днів - вивезенні листя та вуличного змету. До цих робіт залучені всі ресурси автотранспортного підприємства, вакуумні авто пилососи працюють цілодобово.

Станом на сьогоднішній день вивезення опалого листя проводиться в різних мікрорайонах Кременчука, з зон «червоних» ліній, розподільчих смуг, житлових дворів і приватного сектору.

Нагадаємо, напередодні КАТП 1628 визначило 300 місць складування опалого та сухого листя всередині житлових кварталів, які позначені спеціальними табличками. В цих місцях заборонено залишати сміття побутового та будівельного походження. Прибирання контейнерних майданчиків здійснюється за графіками, а в разі потреби - частіше.

Теги: #Новини

Фотогалерея