Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчужан запрошують підтримати проект «Безпечне місто», поданий на Всеукраїнський громадський бюджет

Кременчужан запрошують підтримати проект «Безпечне місто», поданий на Всеукраїнський громадський бюджет

Жовтень 24, 2019

У 2019 році за рахунок коштів Держаного фонду регіонального розвитку  в Україні розпочинається реалізація проектів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету». «Проекти-переможці «Всеукраїнського громадського бюджету»  будуть реалізовуватися в громадах за рахунок співфінансування від ДФРР і місцевих бюджетів у розмірі 10%. Проекти будуть обиратися на конкурсній основі та спрямовуватися на реалізацію стратегій розвитку обласного, міжобласного рівня.

Полтавщина – одна з трьох областей України, що бере участь у пілотному проекті  "Всеукраїнський громадський бюджет". Вона отримає на його реалізацію з державного бюджету 13 млн. грн. Кременчук  подав на «Всеукраїнський громадський бюджет» проект «Впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади Кременчука» - «Безпечне місто». Ним передбачено встановлення камер відеоспостереження у громадських місцях, в першу чергу, у навчальних та лікувальних закладах, місцях загального користування, вокзалах, державних та комунальних установах, парках та скверах,  зупинках громадського транспорту, перехрестях тощо.

 

Впровадження такого проекту допоможе слідкувати за ситуацією в місті, виявляти правопорушення та оперативно на них реагувати.

Голосування за подані проекти розпочнеться з 29 жовтня 2019 року на платформі Всеукраїнського громадського бюджету і триватиме лише 14 днів.

Електронне голосування  проводитиметься за допомогою системи, яка забезпечує точну ідентифікацію голосуючих шляхом авторизації особи (електронний підпис або інші методи ідентифікації) та можливість перевірки результатів, у разі сумнівів у їх об’єктивності. Шанс на реалізацію отримають проекти  «Всеукраїнського громадського бюджету», які за результатами електронного голосування наберуть не менше 30% голосів від загальної кількості голосуючих жителів Полтавщини.

Від жителів нашого міста напряму залежить, чи буде реалізовано у Кременчуці такий важливий проект.  Посилання на сайт, де проходитиме голосування, буде надано додатково, тож прохання до кожного кременчужанина віддати свій голос за проект «Безпечне місто».

https://vgb-poltava-budget.e-dem.in.ua/?fbclid=IwAR2oJA_iuqJeOWI3wzbqiz1vw1Zx9pZIsUtbhROBYEMp4_85dbplh2Fwn8k#/project/8520?compid=193