Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> 29 жовтня відкривається голосування за ініціативи громад у рамках «Всеукраїнський громадський бюджет». Кременчук голосує за «Безпечне місто»

29 жовтня відкривається голосування за ініціативи громад у рамках «Всеукраїнський громадський бюджет». Кременчук голосує за «Безпечне місто»

Жовтень 28, 2019

У пілотному проекті всеукраїнського рівня Кременчук боротиметься за те, щоб реалізувати проект «Безпечне місто» і тим самим стати самим безпечним містом в Україні. 

Цей проект спрямований на створення безпечних і комфортних проживання в місті, тому коротко його можна назвати «Безпечне місто». Ним передбачено встановлення камер відео спостережень у закладах освіти, охорони здоров’я, парках, скверах, місцях загального користування міста тощо, створення ситуаційного центру, куди стікатиметься інформація з камер і можна буде стежити за ситуаціями та подіями в режимі онлайн.  Впровадження цього проекту допоможе попереджати та оперативно реагувати на правопорушення спеціалістам відповідних служб, а тим самим - забезпечити безпеку громадянам. 

 

Звертаємо увагу громади Кременчука на тому, що наш проект «Безпечне місто» у всеукраїнському переліку громадських ініціатив розміщений під номером 10.

 

 Із детальною інформацією про нього можна ознайомитися за посиланням:  https://vgb-poltava-budget.e-dem.in.ua/?fbclid=IwAR2oJA_iuqJeOWI3wzbqiz1vw1Zx9pZIsUtbhROBYEMp4_85dbplh2Fwn8k#/project/8520?compid=193

 

 

Шановні кременчужани! Давайте докладемо всі зусилля, щоб досягти спільної мети - жити в безпечному середовищі.

Підтримаємо проект Кременчука «Безпечне місто»! Віддамо свої голоси за нього! Розкажіть про "Безпечне місто"  своїм рідним, друзям і просто знайомим людям.

 

Триватиме голосування за переможців конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет» до 13 листопада включно.

 

Із деталями та алгоритмом  голосування можна ознайомитися нижче.