Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-9 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці утеплюють будівлі закладів соціальної сфери

У Кременчуці утеплюють будівлі закладів соціальної сфери

Жовтень 30, 2019

У Кременчуці активно впроваджують енергозберігаючі заходи на об’єктах соціальної сфери: замінюють вікна, утеплюють будівлі, встановлюють індивідуальні теплові пункти тощо.

Так, протягом  2016-2017 років  таку реконструкцію було проведено Будинку дитячої та юнацької творчості. У будівлі закладу було проведено заміну 122 дерев`яних вікон на металопластикові, виконане зовнішнє утеплення фасаду теплоізоляційними плитами «Поліфасад». Це дало можливість  не тільки створити комфортні умови для дітей, які відвідують заклад, а й значно економити енергоресурси.

Цього року утеплюють фасад дитячо-юнацької спортивної  школи №1, що по провулку Павловському, 2. За словами керівника закладу Олега Медведенка, протягом 17-18 років у спортшколі було  встановлено сучасні металопластикові вікна, замінено двері пожежних виходів та зроблені ремонти приміщень на 1 поверсі. У 2019 році  відремонтовано санвузли та проводяться  роботи з утеплення фасаду будівлі, які планують завершити вже найближчим часом.

Фотогалерея