Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> Триває оновлення матеріально-технічної бази Кременчуцького тролейбусного управління

Триває оновлення матеріально-технічної бази Кременчуцького тролейбусного управління

Листопад 07, 2019

За останні кілька років  КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» фактично отримало  нове життя. На підприємстві не тільки  повністю замінено тролейбусний парк,  триває оновлення матеріально-технічної бази, проводяться роботи з  ремонту цехів та ремонти побутових приміщень для обслуговуючого персоналу, покращення умов праці робітників та інше.

Нещодавно на КТУ було встановлено  сучасний  комплекс  для  миття тролейбусів. Він повністю автоматизований, обладнаний системою очищення води для повторного її використання. Встановлена у мийному комплексі система оборотного водопостачання і водопідготовки  та системами очистки води дозволяє зменшити її споживання. Перехід від ручного миття тролейбусів на механізоване дозволяє  робити  це в рази швидше.

Тролейбус заїжджає на «купання» за зеленим сигналом світлофора, після чого його миття проходить повністю в автоматичному  режимі. За словами працівників тролейбусного управління, нова техніка дозволяє досить швидко і більш якісно мити тролейбуси спеціальними розчинами та полірувати їх. Вони зазначають, що навіть забруднюватися під час роботи на маршруті  після такого миття тролейбус буде менше.

Наразі також триває реконструкція одного з цехів підприємства, там вже встановлено сучасне енергоефективне ледосвітлення.  Крім того, працівники КТУ власними силами проводять капітальний ремонт тролейбусу-техдопомоги. Це буде повністю оновлений автомобіль для обслуговування електротранспорту на маршрутах у випадку аварійних ситуацій чи будь-яких технічних ускладнень.

Фотогалерея