Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

31 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> На закупівлю інсуліну з міського бюджету Кременчука виділять 1 млн. гривень

На закупівлю інсуліну з міського бюджету Кременчука виділять 1 млн. гривень

Листопад 07, 2019

На засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради міський голова Віталій Малецький наголосив на тому, що наразі існує проблема, пов’язана з відсутністю фінансування з боку державного бюджету для забезпечення хворих на цукровий діабет безкоштовним інсуліном. Щоб підтримати інсулінозалежних кременчужан і забезпечити  їх безкоштовними життєво необхідними медпрепаратами, вирішено прийняти рішення   про перерозподіл коштів міського бюджету в сумі 1 млн. грн.  по розпоряднику бюджетних коштів управлінню охорони здоров’я  Кременчука. У такому випадку питання забезпеченості інсулінозалежних кременчужан безкоштовним інсуліном до кінця року буде закритим.

 

Разом із цим Віталій Малецький зазначив, що на забезпечення безкоштовним інсуліном кременчуцьких діабетиків із обласного бюджету має надійти 1,3 млн. грн.. Наразі робота в цьому напрямку ведеться. Відповідне рішення має ухвалити сесія Полтавської обласної ради..

 

За інформацією начальника управління охорони здоров’я міста Максима Середи, в останні роки з боку державного бюджету спостерігається катастрофічне недофінансування в частині забезпечення безкоштовним інсуліном. Зокрема, в 2018 році Кременчук отримав 46% коштів від мінімальної потреби, у 2019 році - 42%.  Варто відзначити, що цього року не було співфінансування з обласного бюджету для забезпечення кременчужан, хворих на цукровий діабет, безкоштовним інсуліном. 

Теги: #Новини