Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

22 °C

Ви тут: Новини >> Запрошення до участі у тендері

Запрошення до участі у тендері

Листопад 08, 2019

Назва проєкту

Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук

Розташування

Україна

Сектор

Муніципальна та екологічна інфраструктура

Номер проєкту

48019

Ресурс фінансування

EBRD, CTF

Тип контракту

Робота, товари та послуги

Тип повідомлення

Запрошення на тендер

Дата початку

08.11.2019

Дата завершення

22.01.2020 о16:00 за локальним часом

 

ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНСТІ ГРОМАДСЬКИХ БУДІЕЛЬ КРЕМЕНЧУКА У 38 ДИТЯЧИХ САДКАХ (38 БУДІВЕЛЬ), 23 ШКОЛАХ (23 БУДІВЛІ) ТА 5 МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ (6 БУДІВЕЛЬ).

 

Це Запрошення до участі у тендері здійснюється відповідно до Загального повідомлення про закупівлі для Проєкту підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук (Проєкт), яке було опубліковано 06 лютого 2018 року за № 8966-GPN-48019 та оновлено 23 серпня 2019 року за № 9495-GPN-48019.

 

Комунальне підприємство “Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія” Кременчуцької міської ради Полтавської області ('Замовник') отримало кредити від Європейського банку реконструкції та розвитку ('Банк' або 'ЄБРР'), фонду чистих технологій ЄБРР ('ФЧТ') та грант Спеціального фонду акціонерів ЄБРР ('СФА').

 

Роботодавець наразі запрошує підрядників на конкурсні торги щодо контрактів (теплова модернізація громадських будівель 'під ключ' із заздалегідь визначеними цільовими рівнями енергоефективності, ЕСКО договори), переліченими нижче, для фінансування за рахунок коштів від позик та грантів (кожен ділиться на два суб-лоти). Суб-лоти 1.1 та 2.1 будуть фінансуватися за рахунок надходжень за кредитами, а суб-лоти 1.2 та 2.2 фінансуватимуться за рахунок грантів:

 

    • Лот / Контракт 1 (для 33 об'єктів, зібраних у Лот 1, розділений на суб-лоти 1.1 та 1.2)
    • Лот / Контракт 2 (для 34 об'єктів, зібраних у Лот 2, розділений на суб-лоти 2.1 та 2.2)

 

Учасники запрошуються на один або обидва лоти.

 

Учасники тендера подають пропозицій для обох суб-лотів у межах кожного лоту. Не подання пропозицій щодо обох суб-лотів у кожному лоті призведе до відхилення тендерної заявки.

 

Тендери на контракти, що фінансуються за рахунок надходжень від ЄБРР, позик ФЧТ та гранта СФА, є відкритими для компаній з усіх країн. Кредитна позика і грант Банку не будуть використовуватися для цілей будь-яких виплат особам чи організаціям за будь-який імпорт товару, якщо така оплата або імпорт заборонені рішенням Ради Безпеки ООН, прийнятим відповідно до глави VII Статуту Організації Об'єднаних Націй.

 

Тендерні документи можуть бути отримані учасниками тендеру у електронному форматі безкоштовно на запит, надісланий на електронну адресу Замовника, яка зазначена у цьому Запрошенні на тендер. Якщо електронна версія окремих частин документа надається у форматі Word та PDF, то у випадку розбіжностей між двома версіями, версія PDF має перевагу.

 

Двоступенева тендерна процедура буде відбуватися наступним чином:

 

(a) тендер на першому етапі буде складатися лише з технічної пропозиції без зазначення ціни та переліку будь-яких відхилень від технічних і комерційних умов, викладених у тендерній документації або будь-яких альтернативних технічних рішень, які бажає запропонувати учасник з обґрунтуванням, якщо зазвичай такі відхилення чи альтернативні рішення не змінюють основних цілей проєкту.

 

Разом із тендером на першому етапі учасникам тендерів необхідно подати документальне підтвердження їх відповідності кваліфікаційним критеріям для виконання договору (контрактів), використовуючи відповідні форми, викладені у Томі I. iv: Тендерні форми. Роботодавець залишає за собою право відмовитися від будь-яких незначних відхилень кваліфікаційних критеріїв, визначених у Томі I. iii: Критерії оцінювання та кваліфікації, які суттєво не впливають на спроможність Учасника виконати договір (контрактів).

 

Після оцінки замовником тендерних пропозицій першого етапу, замовник запрошує на роз’яснювальну зустріч кожного учасника, який відповідає критеріям кваліфікації та який подав відповідну технічну пропозицію. Пропозиції всіх таких учасників будуть розглянуті на засіданні зустрічі, і всі необхідні зміни, доповнення, вилучення та інші корективи будуть відмічені та записані в Меморандумі. Лише кваліфіковані учасники, які відповідають кваліфікаційним вимогам тендера на першому етапі, будуть запрошені до участі у другому етапі тендера.

 

(b) тендер на другому етапі складається з оновленої технічної пропозиції, що містить усі зміни, які вимагаються замовником, як це записано в Меморандумі роз'яснювальної зустрічі, або у разі необхідності відображають будь-які поправки до тендерних документів, видані після подання документів на тендер першого етапу; та комерційної пропозиції.

 

Тендерні заявки першого етапу повинні бути доставлені за адресою нижче не пізніше 16:00 годин 22 січня 2020 року, коли вони будуть відкриті в присутності представників учасників тендера, які забажають бути присутніми.

 

Тендерне забезпечення не вимагається.

 

Діючі правила закупівель - це Політика та правила закупівель ЄБРР (редакція від жовтня 2014 р.), які можна знайти за адресою:

https://www.ebrd.com/news/publications/policies/procurement-policies-and-rules.html

 

Потенційні учасники торгів можуть отримати додаткову інформацію та перевірити і отримати тендерну документацію за наступною адресою:

 

 

Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук

Комунальне підприємство “Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія” Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Україна, 39600, м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 12.

Email: kpkmek@ukr.net

+380536-75-77-15

+380536-75-77-16

Теги: #Новини