Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Голосування за проєкт «Безпечне місто» завершується вже за два дні. Підтримаємо проєкт! Зробимо місто безпечним!

Голосування за проєкт «Безпечне місто» завершується вже за два дні. Підтримаємо проєкт! Зробимо місто безпечним!

Листопад 11, 2019

З метою створення комфортних і безпечних умов для проживання кожному городянину Кременчук цього року бере участь  «Всеукраїнському  громадському бюджеті Полтавської області»  з проєктом «Безпечне місто». Ним передбачено встановлення камер відео спостережень у закладах освіти, охорони здоров’я, парках, скверах, місцях загального користування міста тощо, створення ситуаційного центру, куди стікатиметься інформація з камер і можна буде стежити за ситуаціями та подіями в режимі онлайн.

За умови перемоги у загальнодержавному конкурсі громадських ініціатив наше місто отримає понад 13 млн. грн., що дасть можливість технічно забезпечити безпеку городянам.

Переможців серед учасників пілотного проєкту «Всеукраїнський  громадський бюджет» обирають шляхом голосування, яке завершується вже за два дні - 13 листопада 2019 року.

До уваги тих жителів Кременчука, які ще не віддали свої голоси за безпеку нашого міста,  ви ще маєте можливість проголосувати! Варіанти голосування різні, обрати їх може кожен, виходячи  із власних можливостей.

            Всі деталі про конкурс громадських ініціатив і алгоритми голосування розміщені за посиланням https://kremen.gov.ua/?view=single-news&news-id=15846

            Нагадуємо! Проект «Безпечне місто» у всеукраїнському переліку громадських ініціатив розміщений під номером 10.

Підтримаємо проект Кременчука «Безпечне місто»! Віддамо свої голоси за життя в «Безпечному місті»!