Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Невдовзі нові тролейбуси поїдуть через крюківський міст

Невдовзі нові тролейбуси поїдуть через крюківський міст

Листопад 14, 2019

Сьогодні у Кременчуці відбулася чергова знакова подія – після проведення усіх тендерних процедур підписано договір на постачання нових низькопідлогих дванадцятиметрових  тролейбусів на автономному ходу, що, як і обіцяла міська влада, сполучатимуть центральну частину Кременчука з Крюковим та віддаленими мікрорайонами міста.    Договір підписали міський голова Віталій Малецький та представники заводу – виробника -  директор Представництва ВАТ«УКХ «Бєлкоммунмаш» в Україні Костянтин Ємєльянов,  директор ТОВ «БКМ-Україна» Микола Романюк у присутності  свідка Галини Маркової.

Варто зазначити, що тролейбуси, подібні до тих, що  замовляє Кременчук, успішно експлуатуються в містах Республіки Бєларусь: Гродно, Вітебськ, Гомель.  Вони досить добре зарекомендували себе з технічної сторони, зручні як для пасажирів, так і в обслуговуванні.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що кременчуцькі тролейбуси повинні бути якісними і комфортними. А основне – відповідати тим експлуатаційним характеристикам, які прописані в договорі. З появою чергової партії нових тролейбусів місто зможе вирішити питання транспортного сполучення між лівобережною та правобережною частинами міста.

 

Фотогалерея