Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Діти Кременчука пропонують започаткувати у місті освітній проєкт «Лідер - 2020» для учнівської молоді

Діти Кременчука пропонують започаткувати у місті освітній проєкт «Лідер - 2020» для учнівської молоді

Листопад 20, 2019

20 листопада з нагоди підписання Конвенції ООН з прав дитини по всьому світу  у рамках глобальної ініціативи ЮНІСЕФ  проводяться “Дитячі сесії”. Цього року річниця Конвенції ООН ювілейна - виповнюється 30 років із дня підписання. У цей день до проведення “Дитячої сесії” в Україні приєдналися 25 громад України, в  тому числі і Кременчук. Для дітей це нагода відчути себе залученими до процесів прийняття рішень, а для  представників міської влади - можливість почути дітей та врахувати їхні потреби.

          З учасниками Дитячої сесії зустрівся міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що  Кременчук одним із перших приєднався до ініціативи ЮНІСЕФ  і став першим містом дружнім до дітей та молоді. Керівник міста підкреслив, що заходи, такі як Дитяча сесія – це спроба познайомити з роботою влади  не тільки молодь, а дітей,  навчитися  любити своє місто,  робити його та Україну кращими, , слухати і чути один одного. Віталій Малецький пообіцяв, що всі рекомендації, які сьогодні нададуть лідери дитячої дорадчої ради будуть обов’язково розглянуті депутатами Кременчуцької міської ради.

         Під час заходу Віталій Малецький разом з начальником управління у справах сімей та дітей Андрієм Макаровим також привітав переможців міського конкурсу малюнків «Мої права» щодо вивчення Конвенції ООН про права дитини.

Учасники Дитячої сесії, а це учні закладів загальної середньої освіти міста, користуючись нагодою, звернулися до представників міської влади з пропозиціями: створити у Кременчуці платформи або майданчики, де діти могли б  вільно висловити свою  думку щодо покращення у місті їх життя; провести освітній проєкт «Лідер - 2020», який спрямований на те, щоб навчити підлітків визначати мету і досягати її.  Подібні конкурсу успішно проходять на загальнодержавному рівні, тож лідери учнівського самоврядування переконані в тому, що започаткування такої ідеї в нашому місті є абсолютно вдалою, адже Кременчук наймолодіжніше і найпрогресивніше в даному питання  місто.

Фотогалерея