Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

29 °C

Ви тут: Новини >> Оголошення про проведення відкритих слухань

Оголошення про проведення відкритих слухань

Листопад 22, 2019

Відкриті слухання щодо обговорення проекту рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про погодження Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у сфері теплопостачання»

У відповідності до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання» затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 630 від 14.12.2012 року та Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 381 від 14.12.2012 року (зі змінами) та у відповідності із рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01.02.2019 року № 138 «Про затвердження Порядку проведення відкритих слухань», Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» оголошується проведення відкритих слухань проекту рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про погодження Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у сфері теплопостачання».

25 листопада 2019 року о 14:00 в приміщенні актової зали ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» (м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2) відбудеться відкрите слухання проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про погодження Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у сфері теплопостачання».

У відкритому слуханні можуть брати участь особи, які зареєструвалися належним чином. Реєстрація розпочинається о 13:00 (за 1 годину до проведення відкритих слухань).

Порядок денний:

  1. Доповідь ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» щодо  основних положень проекту Інвестиційної програми на 2020 рік у сфері теплопостачання;
  2. Виступи та обговорення проекту Інвестиційної програми на 2020 рік у сфері теплопостачання;
  3. Формування та прийняття рішень за результатами відкритих слухань.