Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-8 °C

Ви тут: Новини >> Учні навчальних закладів Кременчука отримуватимуть стипендію Президента України

Учні навчальних закладів Кременчука отримуватимуть стипендію Президента України

Листопад 26, 2019

 Відповідно до Наказу Міністерства освіти та науки України №1398 від 05.11.2019 року « Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2018/2019 навчального року» п’ятеро учнів закладів загальної середньої освіти міста Кременчука отримуватимуть стипендію Президента України.

            Це – Каріна Ожерельєва, учениця 11 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, за І місце в олімпіаді з української мови та літератури ( 10 клас), Марко Гордеман, учень 9 класу Кременчуцького ліцею №30 «Олімп» імені Н.М. Шевченко за І місце олімпіади з хімії ( 8 клас), Олександр Соколов, учень 8 класу Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь» за І місце олімпіади з хімії ( 8 клас),  Олександр Згінник учень 11 класу Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь» за І місце олімпіади з хімії ( 10 клас) та Маргарита Лапшова,  переможниця Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту МАН, секція «Хімія», учениця Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь», нині студентка Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

             Цього року  також отримуватимуть  стипендію Президента України учні Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка «Політ», призери ХХХІ Міжнародної олімпіади з інформатики ІОІ-2019, що відбулася 4-11 серпня 2019 року в м. Баку (Азербайджан), Софія Мельник (срібна медаль) та Андрій Куц (срібна медаль).

За видатні успіхи в навчанні відзначені й переможець Всеукраїнської олімпіади з інформатики, учень 9 класу ліцею «Політ» Олег Навер та призер Всеукраїнської олімпіади з інформатики, який посів ІІ місце, учень 10 класу ліцею «Політ» Артем Фомюк. Хлопці також є призерами Європейської юніорської олімпіади з інформатики, що проходила 23-29 серпня 2019 року в м. Мариборі (Словенія).
            Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України  від 20.06.2019 р. № 857 «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України» учениця 10 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка «Політ» Єлизавета Микитенко отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів України за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури.   Учениця 11 класу ліцею «Політ» Діана Ожерельєва також стала лауреаткою стипендії Полтавської обласної ради імені Героя Небесної Сотні імені Героя України Ігоря Сердюка у 2019 році.