Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У Міському палаці культури стартував новий соціально-культурний проєкт для людей поважного віку

У Міському палаці культури стартував новий соціально-культурний проєкт для людей поважного віку

Листопад 28, 2019

У Кременчуці стартував новий соціально-культурний проєкт Міського палацу культури та Департаменту соціального захисту населення  та питань АТО – танцювальні вечори для людей поважного віку «Відпочиваємо разом». Проводиться він за ініціативи міського голови Віталія Малецького. З проханням про проведення таких танцювальних вечорів для пенсіонерів звернулися до керівника міста студенти університетів ІІІ віку Автозаводського та Крюківського районів. Тож було прийняте рішення про проведення такого заходу у мармуровій залі Міського палацу культури. Перший вечір було присвячено – вальсу. Улюблені мелодії людей поважного віку виконував Кременчуцький муніципальний духовий оркестр.

            За словами керівника Департаменту соціального захисту населення  та питань АТО Марини Доценко, такі заходи планують проводити раз на місяць. Про те, вона говорить, що обов’язково врахують побажання пенсіонерів, можливо, такі танцювальні вечори проводитимуть і частіше. Перший захід зібрав близько 70-80 людей – це переважно студенти Університету ІІІ віку, але Марина Доценко зазначає, що на танцювальні вечори запрошують всіх містян, які люблять спілкування, музику та танці.

           

Фотогалерея