Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці вітали волонтерів

У Кременчуці вітали волонтерів

Грудень 06, 2019

У Міському палаці культури вітали кременчужан, які присвятили своє життя благодійності  та волонтерству, з Днем волонтера, який  у всьому світі відзначається  5 грудня.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко та секретар міської ради Юрій Гриценко  подякували всім волонтерам Кременчука за невтомну працю,   самовідданість і благородство душі, за  вагому допомогу  нашими військовим, які захищали і захищають свободу та незалежність України під час АТО та ООС.  Адже завдяки їх діяльності українські  воїни отримують необхідну їм амуніцію, відремонтовану техніку, медикаменти, товари першої необхідності. Саме завдяки волонтерам  врятовано сотні життів, надано допомогу багатьом пораненим бійцям, які  беруть участь  у антитерористичній операції. Вони побажали кременчуцьким волонтерам  миру,  міцного здоров’я, здійснення задумів та сподівань та вручили їм нагороди.

Щирі слова вітань звучали цього дня на адресу людей з великими серцями і від представників різних підприємств, установ та організацій міста, колег волонтерів та просто небайдужих містян.

 

Фотогалерея