Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> На оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2020 року в бюджеті Кременчука на 2020 рік передбачено понад 7 млн. грн..

На оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2020 року в бюджеті Кременчука на 2020 рік передбачено понад 7 млн. грн..

Грудень 16, 2019

Щороку у міському бюджеті Кременчука передбачаються кошти на  літнє оздоровлення  та відпочинок  дітей.

Бюджетні кошти спрямовуються на організацію  оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій, обдарованих дітей, дітей працівників бюджетної сфери, а також на часткове відшкодування вартості путівки для дітей, що виховуються у родинах жителів міста.  

Путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно або з частковою оплатою вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків або інших джерел, не заборонених законодавством.

 На заходи з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року  в бюджеті Кременчука передбачено видатки в сумі понад 7, 1 млн. грн., що на 2,5% більше ніж було затверджено в минулому році.    3 млн. 307,5 тис. грн.. з цих коштів буде спрямоване на оздоровлення дітей пільгових категорій, 1 млн. 854,4 тис. грн. з міського та  463,0 тис. грн. з обласного бюджету  на часткову оплату вартості путівки (співфінансування з обласним бюджетом), 800,0 тис. грн. – на відпочинок та оздоровлення юних спортсменів.