Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Інформація ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води

Інформація ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води

Січень 08, 2020

У відповідності до положень наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» до відома споживачів доводиться інформація ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води» від 08.02.2019 №170 встановлено тарифи, які були введені в дію з 25 квітня 2019 року.

З 01 травня 2019 року введений в дію Закон України від 09.11.2017 №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», у відповідності до якого запроваджена нова термінологія та класифікація комунальних послуг.

Також Постановою Кабінету Міністрів України №291 від 03 квітня 2019 року внесені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» та викладений в новій редакції «Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води».

Керуючись прийнятими документами, зазначеними вище, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» виконало розрахунки тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

Крім того, на необхідність встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води вплинули наступні чинники:

Зміна тарифу на виробництво теплової енергії з 01.01.2020 відповідно до Постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» №3208 від 24 грудня 2019 року.

Зростання тарифів на електричну енергію. Витрати на електричну енергію для технологічних потреб транспортування теплової енергії розраховані, виходячи з тарифу на електричну енергію з 01.01.2020 на рівні 2,9654 грн/кВт*год. Ця ціна застосована і для розрахунку вартості електричної енергії для господарських потреб.

Зростання тарифів на водопостачання та водовідведення КП «Кременчукводоканал» згідно Постанови  НКРЕКП від 17.09.2019 № 1968 року, які вступили в дію з 24 вересня 2019 року, а також тарифу на послугу з постачання неочищеної (технічної) води КП «Кременчукводоканал» згідно рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29.03.2019 №404.

Зміна тарифу на послугу з транспортування теплової енергії тепловими мережами КП «Теплоенерго» для ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» згідно рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області у порівнянні з врахованими в діючих тарифах.

Зростання витрат на оплату праці. Збільшення фонду оплати праці персоналу ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ», зайнятого транспортуванням та постачанням теплової енергії, на 2020 рік відбулося за рахунок збільшення прожиткового мінімуму на одну особу в 2020 році в порівнянні з 2019 роком.

Зміна витрат на матеріали, послуги для забезпечення діяльності з транспортування, постачання теплової енергії та надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, та витрат на послуги сторонніх організацій у зв’язку зі зміною цін на послуги та товари виробничої необхідності.

Також Інвестиційна програма у сфері теплопостачання на 2020 рік погоджена рішенням XL сесії VII скликання Кременчуцької міської ради Полтавської області від 12 грудня 2019 року.

Згідно п. 30 Закону України «Про теплопостачання» від 02.06.2005 № 2633-IV (зі змінами) тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії. Встановлення тарифів на теплову енергію нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на її виробництво, транспортування та постачання не допускається.

За розрахунками ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» рівень економічно обґрунтованих тарифів за групами споживачів з врахуванням вищезазначених змін є наступним:

(без ПДВ)

 

№ з/п

Найменування показника

Одиниця виміру

Для потреб споживачів

населення

релігійних організацій

бюджетних установ

інших споживачів

управителів

1

Тариф на теплову енергію (послугу постачання теплової енергії)

грн/Гкал

1 549,44

1 400,34

1 492,68

1 497,44

-

2

Тариф на послугу постачання гарячої води

грн/м3

87,87

-

80,97

81,20

83,75