Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

9 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці на заходи з підготовки та проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей з міського бюджету виділено майже 10,6 млн. грн.

У Кременчуці на заходи з підготовки та проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей з міського бюджету виділено майже 10,6 млн. грн.

Січень 15, 2020

Сьогодні у селекторному режимі проходило розширене засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей, на якому обговорювали  проєкт обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 - 2024 роки,  розробленої управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації.

Цього року різними формами оздоровлення та відпочинку на Полтавщині планують охопити близько 77 тисяч дітей.  Основну увагу приділятимуть забезпеченню  доступного, безпечного відпочинку та оздоровлення дітей, особливо тих, що потребують особливої соціальної уваги й підтримки.  У 2020 році, як і раніше, працюватиме механізм відшкодування вартості путівок за рахунок обласного та місцевих бюджетів.

Після завершення селекторної наради заступник міського голови Ольга Усанова  повідомила, що у Кременчуці вже розпочато прийом заяв до банку даних дітей, батьки яких бажають придбати путівку, скориставшись  програмою здійснення часткового відшкодування частини вартості путівки у позаміські оздоровчі табори Полтавської області за рахунок міського і обласного бюджетів та банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. На даний час до банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,  вже надійшло  388 заяв, 63 заяви подали батьки, які планують скористатися програмою часткового відшкодування частини вартості путівки у позаміські оздоровчі табори Полтавської області. Ольга Усанова зазначила, що цього року у Кременчуці на заходи  з підготовки та проведення літнього  відпочинку та оздоровлення дітей з міського бюджету виділено майже 10,6 млн. грн., що більш ніж на 2 млн. грн.. більше ніж минулого року. Якщо в області на ці цілі цього року передбачено близько 78,5 млн. грн., то більш ніж 8% цієї суми -  в нашому місті.  Вона також повідомила, що  перше засідання міського табу з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року у Кременчуці буде проведено у  лютому місяці..

 

Фотогалерея