Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> З 15.01.2020 ЧЕРЕЗ ЦНАП МОЖНА ЗМІНИТИ СПОСІБ ОТРИМАННЯ ПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

З 15.01.2020 ЧЕРЕЗ ЦНАП МОЖНА ЗМІНИТИ СПОСІБ ОТРИМАННЯ ПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Січень 15, 2020

Шановні отримувачі пільг, зверніть увагу!

З 15.01.2020 послуги «Зміна способу отримання пільги на житлово-комунальні послуги на грошову готівкову форму» (послуги 58/59-24) можна замовити, користуючись усіма перевагами та сервісами Кременчуцького ЦНАП. Суб’єктами надання послуг є управління соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів.

Законодавчим підґрунтям запровадження нових послуг стали Закон України «Про житлово-комунальні послуги» та Постанова Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», якими затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.
Передбачається, що отримувачі пільг у грошовій формі зможуть використовувати на власний розсуд зекономлені в результаті ощадливого споживання послуг кошти. Такий підхід стане додатковим стимулом для підвищення енергоефективності у житлово-комунальній сфері.
Перелік пільгових категорій осіб, які мають право на пільги на житлово-комунальні послуги розміщено на сайті ЦНАП за посиланням: https://cnap-kremen.gov.ua/public/showall/758