Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці вшанували пам`ять патріотів, які в різні роки відстоювали Незалежність і Соборність України

У Кременчуці вшанували пам`ять патріотів, які в різні роки відстоювали Незалежність і Соборність України

Січень 22, 2020

У День Соборності України кременчужани традиційно збираються на урочистому заході біля пам’ятника великого сина українського народу Тараса Шевченка, який протягом  всього свого життя відстоював ідею незалежності і соборності України.  І хоча від пам’ятної дати 22 січня  1919 року, коли було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, минуло більше століття, національна ідея соборності і незалежності держави  сьогодні не менш важлива і актуальна.  

Керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким,  депутати різних рівнів, представники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, громадських організацій і просто небайдужі містяни  вшанували пам'ять усіх українських патріотів, які в різні часові періоди боролися за соборність та незалежність України.  

Цього дня кременчужани також  вшанували  пам'ять нинішніх борців за свободу і незалежність України – героїв АТО  та учасників Революції Гідності.

Фотогалерея