Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

Ви тут: Новини >> Підприємств – боржників закликають погасити борг із заробітної плати працівникам

Підприємств – боржників закликають погасити борг із заробітної плати працівникам

Січень 23, 2020

На засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) , пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що відбулося сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової розглядалося питання  заборгованості із заробітної плати по активних підприємствах – боржниках ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ТОВ «Науково-виробнича фірма «Техвагонмаш». Станом на 1 січня 2020 року заборгованість із заробітної плати ПрАТ «АвтоКрАЗ»  становить 10 млн.90 тисяч гривень за листопад і 8млн.843 тисячі гривень за грудень, заборгованість  ТОВ «Науково-виробнича фірма «Техвагонмаш» - 4 млн. 629,7 тисяч гривень за жовтень-листопад 2019 року та 2 мільйони 424,1 тисяч гривень за грудень 2019 року.

За офіційним роз’ясненням керівництва ТОВ «Науково-виробнича фірма «Техвагонмаш» заборгованість виникла у зв’язку з відсутністю фінансування за поставлену продукцію – підприємство здійснює виробництво нестандартного обладнання для підприємств вагонобудування та машинобудування. Як тільки–но надійдуть розрахункові кошти, заборгованість із заробітної плати обіцяють погасити.

Що ж до ПрАТ «АвтоКрАЗ», то керівництво підприємства не поспішає окреслити шляхи та строки погашення заборгованості. І хоча з моменту останнього засідання комісії картина із заборгованості дещо змінилася – виплачена заробітна плата працівникам за вересень та жовтень, але все одно залишаються великі суми боргу, тож Ольга Усанова вкотре звернулася через присутнього на засіданні фінансового директора ПрАТ «АвтоКрАЗ» Дмитра Новицького до керівництва підприємства з вимогою вирішити найближчим часом питання погашення боргу перед своїми працівниками. Це питання на контролі  залишається як у Кременчуцької міської влади, так і в Полтавській обласній державній адміністрації.