Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> На станції екстреної медичної допомоги встановлено новий ангар для зберігання автомобілів

На станції екстреної медичної допомоги встановлено новий ангар для зберігання автомобілів

Січень 24, 2020

На станції швидкої допомоги  (станція екстреної медичної допомоги №2 м. Кременчука КУ "Полтавський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф" ) замість старого і розваленого збудовано нове приміщення для зберігання автомобілів. Новий ангар зручний і затишний. Він повністю відкритий з одного боку, що дозволяє машинам швидко виїжджати на виклики. Роботи проведено за рахунок коштів міського і обласного бюджетів 50/50 – 722 тисячі гривень виділило місто, ще  стільки ж  виділила область.

Міський голова Віталій Малецький, оглядаючи ангар,  зазначив, що,   незважаючи на те, що станція екстреної медичної допомоги міста Кременчука підпорядковується обласному центру, вона обслуговує  жителів міста та навколишніх населених пунктів, тому тут повинні бути належні умови праці медиків, аби вони вчасно могли прибути до тих, хто потребує невідкладної медичної допомоги. Місто завжди підтримувало цю медичну установу і надалі буде допомагати, зокрема, минулого року за рахунок коштів міського бюджету Кременчука, а це близько 400 тис. грн. у будівлі станції екстреної медичної допомоги проведено заміну вікон на енергозберігаючі металопластикові,  відтепер персонал станції працює у зручних теплих приміщеннях.

Фотогалерея