Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> 34 кращих студенти Кременчука отримуватимуть стипендії міської ради

34 кращих студенти Кременчука отримуватимуть стипендії міської ради

Січень 31, 2020

 З метою створення сприятливих умов для життєвого самовизначення і самореалізації обдарованої молоді, отримання якісної вищої освіти, забезпечення необхідних стартових можливостей для соціального становлення, залучення студентів до наукової та науково-технічної діяльності, до роботи в органах студентського самоврядування, враховуючи подання вчених, педагогічних, студентських рад вищих навчальних закладів 31 січня 2020 року виконавчий комітет прийняв рішення «Про призначення стипендій Кременчуцької міської ради учнівській та студентській молоді  навчальних закладів м. Кременчука».

         За значні успіхи в навчанні та науковій роботі, а також за активну участь у громадському житті 26 студентів вищих навчальних закладів Кременчука отримуватимуть стипендії міської ради в розмірі 1 тис. 500 грн., а 8 кременчуцьких студентів професійно-технічних училищ за такі ж  досягнення отримуватимуть стипендії міської ради розміром 1133 грн. 75 коп.  грн..

Виплачуватиметься міська винагорода кращим представникам студентським колективам Кременчука з лютого 2020 року по червень 2020 року включно. На ці цілі з міського бюджету  щомісяця буде  виділятися 48 тис. 70 грн.