Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> З 5 по 14 лютого у навчальних закладах Кременчука вводяться карантинні заходи

З 5 по 14 лютого у навчальних закладах Кременчука вводяться карантинні заходи

Лютий 03, 2020

Таке рішення прийнято сьогодні на засідання надзвичайної протиепідемічної комісії, яке проходило у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка.

За інформацією головного епідеміолога Кременчука Лариси Коровіної  та керівника міського управління охорони здоров’я Максима Середи рівень захворюваності у Кременчуці хоча і не досягає епідпорового показника, проте, поступово підвищується. Збільшується і кількість дітей, які не відвідують навчальні заклади у зв’язку із хворобою. Про це повідомив очільник департаменту освіти Геннадій Москалик. Він зазначив, що станом на 3 лютого 2020 року у кременчуцьких школах через хворобу на карантин закрито 9 класів. Тож, на його думку, щоб перервати ланцюг захворюваності  доцільно вводити більш широкі карантинні заходи, такі як тимчасове припинення навчального процесу у всіх школах міста. Кременчуцькі медики також  стверджують, що введений у загальноосвітніх закладах міста карантин, має знизити епідеміологічну напругу в організованих дитячих колективах.

 Тож членами надзвичайної протиепідемічної комісії було прийнято рішення про впровадження з 5 по 14 лютого карантинних заходів у загальноосвітніх навчальних закладах міста.  Щодо дитячих садочків, то вони працюватимуть, але вихователі та адміністрація звертатимуться до батьків з проханням, якщо у них є можливість, залишати дітей вдома на період введення карантинних заходів. На період карантину не працюватимуть і позашкільні навчальні заклади міста.

Володимир Пелипенко підкреслив, що це виважене і правильне рішення, оскільки очікується погіршення погодних умов, що також сприятиме зростанню рівня захворюваності. Карантинні ж заходи сприятимуть  зменшенню рівня захворюваності.