Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

16 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> На І Заансипі фахівці КП «Теплоенерго» проводять капітальний ремонт теплових мереж

На І Заансипі фахівці КП «Теплоенерго» проводять капітальний ремонт теплових мереж

Лютий 10, 2020

Теплові мережі, що давно відпрацювали свій термін використання,  у Кременчуці поступово ремонтують та замінюють на нові. Наразі спеціалісти КП "Теплоенерго" продовжують проводити капітальний ремонт мережі трубопроводу гарячого водопостачання  кварталу № 176 від ТК №26-27 до будинку № 39 по вул. Велика Набережна ( І Занасип,  район ЗОШ  №16 ) відповідно до Інвестиційної програми на 2019 рік. Старі зношені труби замінюють на сучасні металопластикові, термін використання яких значно більший. Крім того, працівники комунального підприємства  виконують  теплоізоляцію мереж, застосовуючи новітні енергозберігаючі матеріали.

Варто зазначити, що в рамках реалізації інвестиційної програми, КП «Теплоенерго»  нещодавно придбало два універсальні зварювальні агрегати, які дозволять підвищити якість та прискорити темпи виконання ремонтних робіт, їх вже успішно використовують при проведенні капітального ремонту теплових мереж на І Занасипі.

 

Фотогалерея