Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці підвели підсумки роботи медичної галузі за 2019 рік

У Кременчуці підвели підсумки роботи медичної галузі за 2019 рік

Лютий 12, 2020

У Кременчуці обговорювали питання роботи галузі охорони здоров’я у 2019 році та перспективи роботи медичних закладів міста у процесі реформування медицини в Україні.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що Кременчук став центром одного із 4 госпітальних округів Полтавської області – Південного. Керівник міста наголосив, що у місті до змін готувалися вже давно: є необхідна проектно-кошторисна документація щодо приведення у відповідність до вимог  реформи  галузі охорони здоров’я опорного для Південного округу медичного закладу – лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Кременчук готовий освоювати державні кошти, щоб створити сучасний лікувальний заклад, який надаватиме послуги населенню всього округу. Однією з проблем, на думку міського голови, є стан доріг  у прилеглих до Кременчука районах. Їх потрібно ремонтувати, щоб можна було швидко доставили хворого до кременчуцької лікарні. Віталій Малецький  також зазначив, що місто розраховує на кошти обласного бюджету для проведення капітального ремонту інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Нинішня ситуація у Китаї показує, що сучасне інфекційне відділення у  госпітальному окрузі має бути.

Зупинився Віталій Малецький і на роботі первинної ланки галузі охорони здоров’я, зазначивши, що медицина має прийти до споживача.  Він підкреслив, що такі Центри первинної медико-санітарної допомоги як є на Ревівці,  на Петрівці та на ІІІ Занасипі  мають бути у всіх віддалених районах  міста, щоб кременчужанам не доводилося витрачати багато часу, аби звернутися до свого сімейного лікаря.

Міський голова подякував всім керівникам закладів галузі «Охорона здоров’я» за те, що вони, не зважаючи на проблеми із фінансуванням, кадрами роблять все для того, щоб кременчужани отримували необхідні їм медичні послуги своєчасно і якісно.

Теги: #Новини #