Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Галузь охорони здоров’я Кременчука щороку дотується за рахунок коштів бюджету міста

Галузь охорони здоров’я Кременчука щороку дотується за рахунок коштів бюджету міста

Лютий 14, 2020

У зв’язку з тим, що державних коштів  на фінансування галузі  охорони здоров’я виділяється  не достатньо, щоб зберегти мережу лікувальних закладів у Кременчуці,  медицина отримує підтримку з бюджету міста. Потреба в бюджетних асигнуваннях на охорону здоров’я міста на 2019 рік складала  508 700 тис. грн. Обсяг медичної субвенції на утримання закладів охорони здоров’я міста Кременчука був передбачений лише на І квартал 2019 року у сумі  40 768,1 тис. грн. (у 2018 році – 188 649,2 тис. грн.).

Минулого року з міського бюджету було додатково виділено    227 054 тис. грн. (у 2018 році - 155 964 тис. грн.).  Левова частина  з них була спрямована на покриття дефіциту з оплати праці медичним працівникам, що фактично є муніципальною надбавкою медикам.

Крім того, кошти міського бюджету направлялися також  на виконання міських програм, на оплату енергоносіїв і комунальних послуг, централізоване харчування хворих, придбання медикаментів, проведення капітальних ремонтів та придбання обладнання для оснащення медичних установ, тощо.