Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Вихованці ВПУ № 7 здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проєктів з енергоефективності «Енергія і середовище»

Вихованці ВПУ № 7 здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проєктів з енергоефективності «Енергія і середовище»

Лютий 18, 2020

Вищого професійного училища № 7 м  у складі команди Полтавської області брали участь у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проєктів з енергоефективності «Енергія і середовище». Конкурс проходив під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету!» у Києві.

За підсумками роботи журі Хайчіна Марина, Ширяєв Ярослав, студенти 2 курсу Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука з авторським проєктом мультфільм «Паралелі», виконаного за допомогою 3D технік, здобули ІІ місце в номінації «Пропаганда енергоефективності».

Вони нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Конкурс «Енергія і середовище» проводиться спільно з громадською організацією «Екологічний клуб «Еремурус-Україна» за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної екологічної ради України, Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви та бізнес-структур, із метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської, студентської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності, раціонального природокористування і використання ресурсів.

Теги: #Новини #