Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> Карантин закінчується - учні в понеділок йдуть до школи

Карантин закінчується - учні в понеділок йдуть до школи

Лютий 20, 2020

Карантин закінчується - учні в понеділок йдуть до школи

 

Вимушені канікули у кременчуцьких школах, зумовлені введенням карантинних заходів щодо недопущення та попередження захворюваності на грип та ГРВІ, закінчуються. З понеділка 24 лютого учні шкіл виходять на заняття. Як зазначає начальнику управління охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Максим Середа, карантинні заходи були введені вчасно, і на сьогодні вже спостерігається зниження показнику захворюваності на грип та ГРВІ як серед дітей, так і серед дорослого населення   у порівнянні з минулим тижнем - на 27 відсотків. Тому продовжувати карантин немає підстав, і діти можуть знову приступати до занять у школі.

Що ж до того, як буде організовано навчальний процес після довготривалих вихідних, то за словами заступника директору Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Валерія Лободи  ніяких додаткових відпрацювань не планується, діти під час карантину отримували домашні завдання дистанційно через Інтернет, тому навчальний процес тривав. Крім того, у зв’язку з тим, що вимушені канікули тривали майже 3 тижні – з 5 по 21 лютого, замість двох весняних канікул будуть лише одні: у квітні – з 13 по 21 квітня.