Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> На Ревівку ходитиме багатомісний автобус у звичайному режимі

На Ревівку ходитиме багатомісний автобус у звичайному режимі

Лютий 27, 2020

За словами начальника управління транспорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Руслана Івашини, на прохання жителів Ревівки  щодо збільшення місткості автобуса, що працює на маршруті № 1 «Ревівка – центр міста», міською вдалою було  досягнуто домовленості з   підприємством ПП «Євротранссервіс» , яке обслуговує цей маршрут, щодо придбання багатомісного автобусу. Головний транспортник міста зазначає, що він працюватиме у звичайному режимі, вартість проїзду у ньому становитиме 4 грн..   Пільговиків у  ньому  перевозитимуть безкоштовно. Крім того, автобус обладнаний пандусом для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями.

         Директор ПП «Євротранссервіс» Олег Кагал зазначає, що цей автобус розрахований на 76 місць – 26 сидячих та 50 стоячих. Він зауважив, що  купували його, враховуючи особливості даного мікрорайону. Цей автобус має довжину 10 метрів, в той час, як інші багатомісні автобуси - 14-16 метрові, тож він зможе  добре маневрувати вузькими вулицями.  

Теги: #Новини #

Фотогалерея