Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> У школах Кременчука встановлять контейнери для роздільного збору сміття

У школах Кременчука встановлять контейнери для роздільного збору сміття

Березень 11, 2020

Це стало можливим завдяки тому, що кременчуцький проєкт «Екоосвіта – запорука процвітання Полтавщини», автором якого є Євген Перевезенцев, минулого року здобув перемогу у конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області.  Проєкт реалізується на умовах співфінансування за рахунок коштів Полтавської обласної ради та спонсора -  АТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю».  У рамках проєкту для закладів загальної середньої освіти міста Кременчука було придбано 280 екологічних ( з переробленого паперу) контейнерів для роздільного збору сміття.

         Головна мета проєкту -  виховання у майбутнього покоління  бережного ставлення до навколишнього середовища, розуміння необхідності сортування твердих побутових відходів та культури роздільного збору сміття задля вирішення проблеми його накопичення шляхом часткового використання у якості вторинної сировини. В рамках проєкту планується проведення  інформаційно-просвітницьких заходів серед школярів міста та встановлення у кожній школі  куточка «Сортуємо сміття -  рятуємо Полтавщину».

         Сьогодні міський голова Віталій Малецький разом із автором проєкту Євгеном Перевезенцевим та керівником заводу технічного вуглецю В’ячеславом Яворським передали ЗОШ № 26 ці контейнери.  Такі ж ємності для роздільного  збору сміття будуть передані до всіх закладів загальної середньої освіти міста.

 Віталій Малецький зазначив, що впровадження такого екологічного проєкту у навчальних закладах надзвичайно важливо, адже виховувати любов до природи  та бережного ставлення навколишнього середовища необхідно ще з дитинства.  Він подякував керівнику АТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» В’ячеславу Яворському за підтримку цієї важливої екологічної ініціативи, зазначивши, що підприємство є прикладом соціально-відповідального бізнесу. Розуміючи, яке технологічне навантаження несе його виробництво на екологію Кременчука, підприємство  робить значний вклад у вирішення екологічних проблем міста, впровадження заходів, спрямованих на озеленення , втылення  важливих екологічних проєктів, а також надає  підтримку навчальним закладам.

В’ячеслав Яворський, в свою чергу, підкреслив, що підприємство готове і надалі підтримувати впровадження в життя важливих екологічних ініціатив у нашому місті.

 

 

Теги: #Новини #