Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У понеділок десять нових комунальних автобусів вийдуть на маршрут № 25 «Вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта»

У понеділок десять нових комунальних автобусів вийдуть на маршрут № 25 «Вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта»

Березень 13, 2020

У Кременчуці відновили маршрут № 25 «Вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта», який  не  працював близько 20 років. Вже з наступного понеділка, 16 березня 2020 року,  десять нових комунальних автобусів вийдуть на маршрут, який поєднає лівий берег Кременчука з правим. Сучасні автобуси, придбані містом, вже пройшли обкатку, а  21 досвідчений водій готові приступити до роботи з перевезення кременчужан.

Міський голова Віталій Малецький  особисто перевірив готовність автобусів до початку роботи. Він поспілкувався з водіями, які зазначили, що новий транспорт не тільки комфортний для пасажирів, а й для водіїв, бо  зручний у керуванні. Крім того, водій має можливість контролювати ситуацію у салоні, адже тут працює система відео нагляду.

 Варто зазначити, що комунальні автобуси мають численні переваги перед  маршрутними таксі, адже вартість  проїзду у  них складатиме всього лише дві гривні, як у тролейбусі. Крім того, всі пільговики зможуть їздити у комунальному транспорті безкоштовно. Велику увагу міська влада приділяє і соціальним категоріям населення – за спецзамовленням у автобусах є місця для людей з порушеннями зору – біля сидіння є аерографія, виконана шрифтом Брайля і пандус  для людей, що пересуваються на інвалідних візках, а також мам з дитячими візочками.

Придбання  і вихід на маршрут нових комунальних автобусів – це черговий крок у реформуванні пасажирських перевезень у Кременчуці. За останні п’ять років міською владою задля покращення обслуговування кременчужан було придбано  і працюють на маршрутах сорок нових тролейбусів,  а тепер з Молодіжного на правобережжя ходитимуть ще й 10 нових комунальних автобусів. Вони будуть курсувати щоденно з інтервалом у п’ятнадцять хвилин.

Фотогалерея