Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянули питання, пов’язані з недопущенням розповсюдження вірусної інфекції у місті

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянули питання, пов’язані з недопущенням розповсюдження вірусної інфекції у місті

Березень 13, 2020

Сьогодні на позаплановому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке проводив міський голова Віталій Малецький,  розглядалося питання про виконання рішення тимчасової протиепідемічної комісії при виконкомі Кременчуцької міської ради від 11 березня 2020 року щодо забезпечення заходів щодо недопущення ускладнення протиепідемічної ситуації з коронавірусної інфекції.

Віталій Малецький наголосив, що у Кременчуці з 12 березня по 03 квітня введено карантинні заходи, в тому числі,  призупинено навчальний процес у навчальних та дошкільних закладах міста, обмежено проведення будь –яких масових заходів. Також  запроваджено заходи з дезінфекції у громадському транспорті, торговельній мережі тощо. Керівник міста наголосив, що, ці рішення є обов’язковими для виконання для всіх без виключення. На жаль, деякі навчальні заклади Кременчука проігнорували рішення Уряду та міської протиепідемічної комісії і не припинили навчання 12 березня, хоча вже зранку цього дня отримали рішення комісії і супровідні листи.  До їх керівників буде вжито відповідних заходів.

Заступник міського голови Ольга Усанова проінформувала присутніх про те, які заходи  у Кременчуці на виконання міської протиепідемічної комісії було вжито. В той же час вона звернула увагу на те, що деякі супермаркети міста, незважаючи на введення карантинних заходів, проводили дегустації, а один із магазинів  провів урочисте відкриття, де було велике скупчення людей.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що такого не повинно бути, він дав відповідні доручення начальнику управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмилі Жорняк відпрацювати із керівниками об’єктів торгівлі та ресторанного господарства це питання, а також проінформувати їх про вимогу щодо обов’язкового  проведення  заході із дезінфекції.

Заступник начальника міського управління охорони здоров’я Людмила Пономаренко проінформувала присутніх про ситуацію щодо захворюваності на грип, ГРВІ та коронавірусну інфекцію у Кременчуці. Після введення карантинних заходів  захворюваність дітей у місті знизилася, тяжких випадків пневмоній та атипічної пневмонії у місті не реєструють. А також   зазначила, що  лікувальні заклади міста готові до роботи у складних умовах. Людмила Пономаренко також зазначила, що управлінням охорони здоров’я з метою недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом, визначено потребу у придбанні засобів індивідуального захисту, деззасобів, медикаментів для лікування можливих хворих з тяжким перебігом хвороби.  

Члени комісії підтримали пропозицію щодо виділення із резервного фонду міського бюджету необхідних коштів .