Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> На вулиці Перемоги обмежують зупинку транспортних засобів

На вулиці Перемоги обмежують зупинку транспортних засобів

Березень 16, 2020

З метою забезпечення  безпеки дорожнього руху, збільшення пропускної спроможності та недопущення утворення заторів по вулиці Перемоги 13 березня виконавчий комітет Кременчуцької  міської ради прийняв рішення «Про організацію дорожнього руху автотранспорту по вулиці Перемоги на ділянці від вулиці Першотравневої до вулиці Соборної в місті Кременчуці».

Відповідно до цього рішення буде заборонено зупинку транспортних засобів по вулиці Перемоги на ділянці від вулиці Першотравневої до вулиці Соборної в м. Кременчуці шляхом встановлення дорожніх знаків 3.34 «Зупинку заборонено» з табличками 7.4.3 «Дні тижня» та 7.2.3, 7.2.4 «Зона дії» з обох сторін вулиці, а саме:

- по вулиці Перемоги по ходу руху транспорту від вулиці Соборної до вулиці Першотравневої  шляхом встановлення дорожнього знаку 3.34 з табличкою 7.4.3 (понеділок, середа, пятниця, неділя);

- по вулиці Перемоги по ходу руху транспорту від вулиці Першотравневої до вулиці Соборної  шляхом встановлення дорожнього знаку 3.34 з табличкою 7.4.3 (вівторок, четвер, субота).

 

 

Теги: #Новини #