Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> ОГОЛОШЕННЯ До відома відвідувачів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області

ОГОЛОШЕННЯ До відома відвідувачів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області

Березень 20, 2020

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, і з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 березня 2020 року призупинено прийом громадян у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Полтавської області.

          З метою мінімізації звернень громадян в структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради працюють телефони управління по роботі зі зверненнями громадян, за якими можна одержати необхідну інформацію: 098-988-31-33, 3-00-54, 3-01-63, 74-38-32.

Документи (в тому числі заяви на отримання матеріальної допомоги) можливо направити поштою за адресою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області: площа Перемоги, 2, м. Кременчук, 39600 або на адресу електронної пошти,  попередньо з’ясувавши всі питання зі спеціалістами.