Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> Година Землі

Година Землі

Березень 23, 2020

28 березня 2020 року Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі-2020, яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату та закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину. Люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети у бажанні захистити природу та показати необхідність об’єднаних дій для збереження довкілля.

 

Всесвітня кампанія Година Землі проводиться з 2007 року за ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи WWF (World Wide Fund for Nature).

Ця організація спільно з австралійським виданням «The Sydney Morning Herald» наприкінці березня 2007-го року провела цікаву і показову екологічну акцію: близько 2100 фірм і компаній австралійського міста Сідней, а також понад 2,2 млн. його жителів вимкнули освітлення на одну годину. За цей час енергоспоживання міста було скорочено більше ніж на 10%, що в свою чергу сприяло і скороченню викидів вуглекислого газу в атмосферу.

За підрахунками фахівців, ефект від акції був такий, що на той час нібито в місті на дорогах на 48 тисяч автомобілів стало менше. Цю акцію назвали «Година Землі». Ідея була хороша і прийняла щорічний характер, поширилася і стала популярна в багатьох країнах світу.

 

Час проведення акції погоджено і початок цієї години вибрано на 20 годин 30 хвилин в кожну останню суботу березня.

 

Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році. Цьогоріч акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

 

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, установ та організацій, компаній та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

 

Кременчук також приєднається до цієї екологічної акції. Керівників, підприємств, установ та організацій, а також мешканців міста просять взяти участь у Всеукраїнській соціально-екологічній кампанії «Година Землі-2020» у рамках проведення Всесвітньої кампанії «Година Землі» та долучитися  до неї, вимкнувши світло та прилади о 20:30 28 березня на 1 годину.

 

Вимкнення світла на одну годину - це лише перший крок. Година Землі – набагато більше, ніж година.

 

Наступний крок - це зміна майбутнього нашої Планети шляхом щоденного ощадливого споживання електроенергії та інших природних ресурсів.

 

Розповідаючи про Годину Землі, не забувайте заохочувати друзів, родину та колег постійно вимикати зайві прилади та вести "зелений" спосіб життя.

 

Ознайомитися з більш детальною інформацією та переглянути відео про Годину Землі 2019, яке надихне вас долучитися до проведення акції та до спільної боротьби за майбутнє Планети, можна на сторінці «Година Землі» на офіційному сайті WWF http://wwf.panda.org/eh19

 

ДОЛУЧИСЬ ОСОБИСТО – ВИМКНІ СВІТЛО, ЗБЕРЕЖИ ЕНЕРГІЮ ПРИРОДИ!!!

 

Теги: #Новини #