Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці відпрацьовують питання роботи громадського транспорту у режимі спецпідвезень

У Кременчуці відпрацьовують питання роботи громадського транспорту у режимі спецпідвезень

Березень 24, 2020

Про це повідомили сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширенню на території міста Кременчука корона вірусної інфекції.

За словами керівника управління транспорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Руслана Івашини, наразі на міських маршрутах працює 45 тролейбусів, 8 автобусів КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» та близько 86 маршрутних автобусів. Вони перевозять громадян відповідно до введеної в Україні норми – не більше 10 пасажирів.

Він також зазначив, що управлінням наразі опрацьовується питання роботи громадського транспорту  у спецрежимі і перевозитимуть громадян, які працюють на  підприємствах, що  забезпечують життєдіяльність міста, за спеціальними посвідченнями. Такі посвідчення вже отримали медичні працівники  та фармацевти, що працюють у аптечній мережі міста. Спеціальні посвідчення будуть видані і іншим службам, які забезпечують життєдіяльність міста.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що підприємства, які продовжують працювати, мають самостійно організувати транспортні підвезення своїх працівників до роботи. На підприємствах мають бути обов’язково розроблені логістичні схеми підвезення людей, щоб у автобусах було дотримано вимог уряду і перевозилося більше 10 працівників.

Теги: #Новини #