Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

25 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький про оперативну ситуацію у Кременчуці за 25 березня

Віталій Малецький про оперативну ситуацію у Кременчуці за 25 березня

Березень 26, 2020

✅ Сьогодні отримали інформацію з Києва про кременчужан, що були на борту літака Париж-Амстердам-Київ разом з пасажирами, у яких пізніше виявили короновірус.
Оперативно організували контроль за станом здоров’я цих осіб та контроль за дотриманням ними режиму самоізоляції.
На сьогодні симптоми коронавірусу в них відсутні.

✅ Нагадую, що з метою профілактики розповсюдження коронавірусу із завтрашнього дня вводиться масковий режим в громадському транспорті, магазинах, аптеках, АЗС, медичних закладах та інших громадських місцях на весь період карантину.

✅ За вимогою ОДА розміщуємо на період надзвичайної ситуації карантинні пости на основних в’їздах до міста з Київського, Полтавського, Дніпровського та Кропивницького напрямків. Громадяни, які працюють в Кременчуці, а проживають за його межами, повинні взяти довідки за місцем роботи для безперешкодного проїзду через карантинні пости.

✅ За добу з приводу ГРВІ до лікарів звернулися 74 дорослих і 26 дітей. На стаціонарному лікуванні перебувають 72 пацієнта з пневмонією, один із них має тяжкий перебіг хвороби. Напередодні йому було проведене експрес-тестування на коронавірус, результат негативний.
Сьогодні в місті немає жодного зареєстрованого випадку захворюваності на коронавірус.

За вашими побажаннями у завтрашньому звіті надам інформацію для порівняння щодо статистики по кількості хворих на пневмонію в місті за минулі роки.

Ще раз нагадую про необхідність дотримання умов карантину та правил особистої гігієни. Прості речі рятують наше життя.

Будьмо здорові!